Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O NÁS

Vážení přátelé,


prostřednictvím našich internetových stránek bychom Vás chtěli seznámit s výrobky naší společnosti a poskytnout Vám přehled o základním sortimentu vyráběném v současném období v našem závodě v Pustiměři u Vyškova na Moravě.

Účelem naší prezentace je zvýšit Váš přehled o sortimentu a vlastnostech našich výrobků a ulehčit Vám výběr a volbu z naší produkce.

Firma V.A.P.K. navázala ve výrobě svého sortimentu na dlouholeté tradice výroby kouřovodů v Česku a na Slovensku a tím se také zařadila mezi jejich jediné výrobce v obou státech.


Vaše specifické požadavky na vlastnosti výrobků a materiálů, ze kterých jsou vyráběné, jsme připraveni akceptovat v rámci našich technologických možností a výrobních podmínek. Naši kompetentní pracovníci jsou kdykoliv připraveni konzultovat s Vámi Vaše požadavky.

Katalog našich výrobků budeme průběžně doplňovat podle nově vytvářených možností ve výrobě.

Věříme, že naše výrobky si najdou cestu ke svému zákazníkovi a splní veškerá Vaše očekávání.